- Advertisement -spot_img

TAG

Stela

Debat i ashpër në “Për’puthen”, konkurrenti: Më kërkoi marrëdhënie intime

Gjithë studioja e “Për’puthen +40” është përfshirë në një debat të ashpër ditën e sotme për shkak të Stelës dhe Armandos. Stela tregoi se...

Latest news

- Advertisement -spot_img