- Advertisement -spot_img

TAG

stilist

Dita Ndërkombëtare e Bikinit/ Risia e stilistit Bikini në vitin 1946

5 korriku është shpallur Dita Internacionale e Bikinit dhe jo më kot. Në këtë datë është krijuar për të parën herë bikini për vajzat...

Pas akuzave të rënda për bullizëm, Chrissy Teigen i përgjigjet stilistit të njohur

Chrissy Teigen ka reaguar për herë të parë pas akuzave për bullizëm nga Michael Costello. Të hënën, stilisti pretendoi se kishte përjetuar traumë aq...

“Prej saj mendoja të vrisja veten”, stilisti akuzon rëndë Chrissy Teigen

Problemet për Chrissy Teigen nuk kanë të ndalur. Vetëm pak orë pasi Teigen kërkoi falje ndaj Courtney Stodden, stilisti i njohur Michael Costello hodhi...

“Stilisti e urren me siguri”, rrjeti po tallet me veshjet e Addison Rae në MTV Awards

Për yllin e TikTok, Addison Rae, ishte hera e parë që bëhej pjesë e MTV Movie & TV Awards, pasi 20-vjeçarja do të jetë...

Vaksinohet stilisti i njohur Valdrin Sahiti, zbulon efektet anësore

  Valdrin Sahiti, stilisti i njohur ka reaguar në rrjetet sociale teksa ka folur për problemet shëndetësore që i janë shfaqur pas vaksinimit. Ai është një...

Si u kapën stilisti, piloti dhe fotografi shqiptar. Furnizonin VIP-at grekë me “mall”

Dy grekë dhe një shqiptar janë arrestuar për trafik kokaine në Athinë. Të arrestuarit grekë janë një stilist i njohur emri i të cilit...

Latest news

- Advertisement -spot_img