- Advertisement -spot_img

TAG

stiliste shqiptare

Aktorja me famë botërore vishet nga stilistja e njohur shqiptare

Krijimet e stilistes shqiptare, Teuta Matoshi kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e yjeve botërorë, mes tyre dhe aktorja amerikane Blake Lively. Aktorja e njohur feston...

Pas Bella Hadid, stilistja shqiptare vesh modelen Emily Ratajkowski

Nuk ka një veshje më ikonike dhe klasike se sa një fustan i shkurtër i zi. Mund të vishet në çdo rast dhe është...

Latest news

- Advertisement -spot_img