- Advertisement -spot_img

TAG

struga

Nënshkruhet marrëveshja/ Shqipëria dhe Kosova do të kenë hapësirë të përbashkët konsullore në Strugë

Ministri në detyrë për Punët e Jashtme, Genta Cakaj, dhe ministrja e Jashtme dh e Diasporës në Republikën e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img