- Advertisement -spot_img

TAG

sulm me thike

Sulm me thikë , raportohet për 3 viktima

Tre persona kanë mbetur të vrarë sot në një sulm me thikë pranë një stacioni treni në qytetin rus të Ekaterinburg, sipas një njoftimi...

E frikshme/ Një person sulmon me thikë 16 fëmijë në kopsht

Një ngjarje horror ka ndodhur në Kinë, ku një burrë ka sulmuar një kopsht fëmijësh në zonën Guangxi. Ai ka plagosur me thikë 18 persona, nga...

(VIDEO) Momenti kur Rudolf Nikolli futet në xhami dhe godet besimtarët

Ky është momenti kur Rudolf Nikolli është futur brenda ambienteve të xhamisë “Dine Hoxha” dhe ka nisur të sulmojë me thikë besimtarët. Në pamje shihet...

Ndodh sulmi i tmerrshëm me thikë në bibliotekën publike

Një grua mbeti e vdekur dhe pesë të tjerë u plagosën në një sulm me thikë në një bibliotekë publike në periferi të qytetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img