- Advertisement -spot_img

TAG

sulm ne xhami

Ushtaraku që neutralizoi agresorin e xhamisë: Si i sëmurë! I ulërita dhe u tremb

Ushtaraku që neutralizoi agresorin e xhamisë :  Si i sëmurë si i çmen. E kena nalu o burr. E kapëm dhe ia diorëzum policisë. Unë...

Veliaj reagon për sulmin në xhami : Një akt i rëndë që duhet dënuar me forcë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar lidhur me sulmin që ndodhi mesditën e sotme në xhaminë “Dine Hoxha” te “Rruga e...

Latest news

- Advertisement -spot_img