- Advertisement -spot_img

TAG

sulm seksual

Pamje të rënda! Vajza tërhiqet dhe sulmohet seksualisht nga një turmë me burra: Më grisën rrobat dhe më hodhën në… (Video)

Një vajzë e re është grabitur dhe sulmuar seksualisht nga qindra burra në një park në Lahore të Pakistanit. Incidenti vulgar ndodhi më 14 gusht...

Sulmoi seksualisht të miturën me aftësi të kufizuara, dënohet polici

Është dënuar me gjashtë vjet burg zyrtari policor, R. Sh., i akuzuar për sulm seksual ndaj një të miture me aftësi të kufizuara  në...

Sulmoi seksualisht 14-vjeçarin, mësuesja përballet me 12 vjet burg

Një mësuese gjeografie nga Sydney në Australi, e cila ka sulmuar seksualisht një nxënës 14-vjecar, fliste e përlotur sot në gjyq teksa i lutej...

“Më mori nga dentisja”, zbardhet dëshmia e 13-vjeçares që u sulmua seksualisht nga polici

Është zbardhur dëshmia e 13-vjeçares e cila u sulmua seksualisht nga polici Kol Kola në Lezhë. Sipas dëshmisë, ngjarja ka ndodhur më 29 Prill,...

Latest news

- Advertisement -spot_img