- Advertisement -spot_img

TAG

superkompjuter

Përveç luanit fallxhor, superkompjuteri jep rezultatet e ndeshjeve dhe finales të “Euro 2020”

Një Super-kompjuter i kompanisë së basteve “bettingexpert.com”, ka parashikuar që Francë-Angli do të jetë ndeshja finale e “Euro2020”, që do të zhvillohet më 11...

Latest news

- Advertisement -spot_img