- Advertisement -spot_img

TAG

Superliga

Tërhiqen dy skuadra të mëdha nga Superliga Evropiane

Chelsea dhe Manchester City po përgatiten të tërhiqen nga Superliga Evropiane (ESL). Përpjekjet për t’u larguar vijnë vetëm dy ditë pasi të dy u njoftuan...

Latest news

- Advertisement -spot_img