- Advertisement -spot_img

TAG

Swavy

Moderatorja e njohur përbuz 19-vjeçarin e vdekur, fansat e yllit të TikTok-ut i hakërrehen keq

Drejtuesja televizive Wendy Williams po përballet me reagime të ashpra për komentet që ajo bëri në emisionin e saj në lidhje me yllin 19-vjeçar...

U qëllua me armë, ylli i TikTok ndërron jetë në moshën 19-vjeçare

Ylli i TikTok-ut Marima Miller apo i njohur ndryshe si Swavy dhe Babyface S ka ndërruar jetë në moshën 19-vjeçare, shkruan InfoWebTv. Autoritetet nuk e...

Latest news

- Advertisement -spot_img