- Advertisement -spot_img

TAG

Tajvan

U godit 27 herë në dysheme nga trajneri dhe shoku i tij i xhudos, 7-vjeçari në koma

Rasti i një djali që po lufton për jetën e tij pasi u përplas në dysheme 27 herë, gjatë praktikës së xhudos nga trajneri...

Jep dorëheqjen,aksidenti hekurudhor ‘frikëson’ ministrin e Transporteve

Pas aksidentit hekurudhor të ditës së premte ku humbën jetën 51 persona, ministri i Transporteve të Tajvanit ka dhënë dorëheqjen. Ministri Lin Chia-lung i ka...

Tragjedia e trenit, ministri i Transporteve jep dorëheqjen

Ministri i Transporteve në Tajvan, Lin Chia-lung, ka dhënë dorëheqjen pasi një aksident hekurudhor ditën e premte shkaktoi vdekjen e të paktën 51 personave...

Latest news

- Advertisement -spot_img