- Advertisement -spot_img

TAG

takimi i ministrave

Takimi i ministrave të NATO-s, Xhaçka: Nëse Shqipëria mund presë mijëra afganë, cili vend nuk e bën dot

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka mori pjesë në takimin e jashtëzakonshëm të Këshillit të Atlantikut të Veriut (NAC), në format...

Latest news

- Advertisement -spot_img