- Advertisement -spot_img

TAG

taksist

Taksisti dhe çifti konfliktohen për picat me hudhra, gruaja i del përpara makinës dhe plagoset rëndë

Një mosmarrëveshje në lidhje me dy pica me hudhura përfundoi në konflikt fizik në qytetin perëndimor gjerman të Moenchengladbach. Një 23-vjeçare dhe i dashuri i...

(Video) Pa hezituar asnjë moment, taksisti shpëton 5 persona nga përmbytja e makinës

Ditët e fundit Kina është përfshirë nga reshje të mëdha shiu, duke shkaktuar të paktën 33 viktima dhe dëme materiale nga përmbytjet në Kinën...

Po kthehej në shtëpi gjatë orëve të vona të natës, taksisti shqiptar tenton të përdhunojë 20-vjeçaren

  Një taksist, i cili dyshohet se është me origjinë shqiptare, ka tentuar të përdhunojë një vajze të re gjatë orëve të vona të natës...

Latest news

- Advertisement -spot_img