- Advertisement -spot_img

TAG

Të arrestuar

Operacioni “Tamponi”, merret vendimin për 12 të arrestuarit

Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për 12 të arrestuarit në kuadër të operacioni "Tamponi" që u zhvillua rreth...

Dibër/ 2 të arrestuar, 2 në kërkim dhe 2 të tjerë në ndjekje të lirë

2 qytetarë nga Bulqiza janë arrestuar, pasi dyshohen si autorët e grabitjes së një dyqani celularësh, në Maqellarë. Njoftimi i policisë: Vijon puna intensive hetimore për...

Zbulohen emrat e të arrestuarve,ish-oficerë të policisë

Përveç Arbër Paplekajt që ishte personi që ditën e djeshme kreu vrasjen në Elbasan, policia dhe prokuroria së bashku, në një konferencë shtypi zbuluan...

Protesta kundër HEC-it në Mirditë, reagon policia

Më në fund Policia e Lezhës ka reaguar për protestën e mbajtur ditën e sotme nga banorët e fshatrave Thirrë dhe Sang të Njësisë...

Arrestohen dy shtetas shqiptarë me 14 kilogram kokainë

Dy shtetas shqiptarë, me banim në Rimini e Pesaro, Itali janë arrestuar pasi i janë sekuestruar 14 kilogram kokainë. Droga trafikohej nga Kolumbia në Belgjikë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img