- Advertisement -spot_img

TAG

teleferik

(Video) Momenti i rënies së kabinës së teleferikut në Itali

Së fundmi janë publikuar pamjet e rrëzimit të kabinës së teleferikut në Itali ku humbën jetën 14 persona dhe nga tragjedia shpëtoi vetëm një...

“I gjithë faji është i imi”/ Zbulohet shkaktari i tragjedisë me teleferik në Itali ku vdiqën 14 persona

Tre të dyshuar në një aksident me teleferik në Itali që vrau 14 persona u lejuan të dilnin nga burgu të dielën, pasi një...

Aksident tragjik me teleferik, 14 viktima/ Arrestohen 3 persona si përgjegjës për ngjarjen

  Tre persona u arrestuan mëngjesin e sotëm pjesë e një hetimi mbi shkakun e aksidentit tragjik të teleferikut në Italinë veriore, ku humbën jetën...

Aksidenti fatal në Itali/ Humbi prindërit, vëllanë dhe gjyshërit, çfarë e shpëtoi 5-vjeçarin

Zbardhen detaje të reja nga tragjedia në Itali, ku nga rrëzimi i teleferikut humbën jetën 14 persona, mes tyre shumë fëmijë. I vetmi i...

Ngjarja e rëndë me rrëzimin e teleferikut në Itali, humb jetën një tjetër fëmijë

Një tjetër fëmijë ka humbur jetën pas ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e sotme, ku një kabinë teleferiku u rrëzua në Itali dhe...

Rrëzimi i teleferikut: Rritet numri i fëmijëve të vdekur

Ka shkuar në 13 numri i viktimave në Itali, pas rrëzimit të një teleferiku që kishte brenda 15 fëmijë. Fillimisht u raportuan 8 viktima dhe disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img