- Advertisement -spot_img

TAG

telefon anti bakterial

Telefoni i parë antibakterial në botë/ Rezistues ndaj ujit dhe goditjeve nga rënia

Kompania Bullitt ka prezantuar për herë të parë telefonin antibakterial– CAT S42. Modeli bazë mund të blihet për rreth 250 euro, ndërsa versioni me teknologjinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img