- Advertisement -spot_img

TAG

Theologos

35-vjeçari i jep fund jetës, ndihej fajtor që solli Covid-19 në shtëpi

Një 35 vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur mëngjesin e së shtunës (20 mars) në Theologos, Evia, nga gruaja dhe vëllai i tij, raportojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img