- Advertisement -spot_img

TAG

Theth

Baraj reagon për ngjarjen në Theth : Nuk e shoh si një akt kriminal,por si një mesazh

Deputeti socialist Besnik Baraj, i cili hoqi dorë nga politika dhe nuk do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit, ka reaguar për ngjarjen...

I vihet flaka bujtinës në Theth, Ilir Beqaj: Akt kriminal

THETH- Një bujtine i është vënë flaka, duke u shkrumbuar plotësisht në Theth të Shkodrës. Mësohet se bujtina e quajtur “Buni i Bajraktarit”, është...

Latest news

- Advertisement -spot_img