- Advertisement -spot_img

TAG

thumane

Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina, i plagosuri niset me urgjencë drejt Traumës

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin Mamurras-Thumanë. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i një prej automjeteve,...

Çifti përplaset me makinë në mbrojtësen anësore të rrugës. Dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë rrethrrotullimit të Thumanës, ku kanë mbetur të plagosur dy persona, burrë e grua. Burime nga...

Automjeti devijon nga rruga dhe përplas një tjetër, lëndohen rëndë drejtuesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes Demokracia. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, janë plagosur drejtuesit...

Humben jeten dhjetra njerëz në Thumanë, Rama: Fëmijët nuk do t’i kenë më këpucët me baltë

  Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në një takim elektoral në Krujë, ku fillimisht ka folur për procesin e rindërtimit që sipas tij po...

Ture në të gjithë Shqipërinë, bllokohet Thumana nga qindra…

  Kreu i opozitës, Lulzim Basha po zhvillon një tur ‘rekord’ ditën e sotme, pasi do të vizitojë 9 qytete të ndryshme nga veriu në...

Latest news

- Advertisement -spot_img