- Advertisement -spot_img

TAG

"thurje"

Nisma thurje dorëzon listat në KQZ, ku do të kandidojnë Endri Shabani dhe Rudina Hajdari

Nisma Thurje ka dorëzuar këtë mbrëmje në KQZ listat e kandidatëve për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Kryetari i partisë, Endri Shabani do të kandidojë...

Ja cilët do të jenë kryesuesit e listave të Nismës Thurje në 12 qarqet e vendit (Emrat)

  Nisma Thurje prezanton kryesuesit e listave ne 12 qarqe. Ditën e sotme Nisma Thurja ka prezantuar 12 kandidatët që do të kryesojnë listat e saj...

Nisma “thurje”: Nuk do të ketë parti politike me Rudina Hajdarin

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar , pas deklaratave të aktivistit të Nismës "Thurje", Pano Soko se nuk do të vazhdojë më bashkëpunimi mes tyre. Soko...

Latest news

- Advertisement -spot_img