- Advertisement -spot_img

TAG

tifoze elbasan

Vandalët e Partizanit dhe Tiranës shkatërrojnë qytetin e Elbasanit

Vandalët e mbërritur nga Tirana kanë shkatërruar sot qytetin e Elbasanit. Trazirat mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës kanë nisur pa filluar ndeshja. Ata kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img