- Advertisement -spot_img

TAG

Tinka Kurti

“Ne do të fitojmë”/ Artistët shfaqen në mbështetje të PS, Robert Ndrenika e Tinka Kurti deri te Mariza Ikonomi dhe Eneda Tarifa

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të...

Nis vaksinimi i PERSONALITETEVE në Air Albania, e para që vaksinohet është aktorja Tinka Kurti

Në stadiumin Air Albania ka nisur vaksinimi i personaliteteve, ashtu siç i quajti kryeministri Edi Rama. Sipas informacioneve, personi i parë i cili ka hyrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img