- Advertisement -spot_img

TAG

tonin vocaj

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj me urgjencë në Elbasan, do merret në pyetje Arbër Paplekaj

  Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe Drejtori i Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë udhëtuar drejt Elbasanit. Ata kanë mbërritur në këtë qytet për...

Ardi Veliu shkon sërish me urgjencë në qytetin problematik

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka shkuar sërish në qytetin e Elbasanit, ndërkohë që Drejtori i Policisë Kriminale Tonin Vocaj...

Latest news

- Advertisement -spot_img