- Advertisement -spot_img

TAG

Top Arena

“Çfarë ke me mua Manush?”, konflikt mes Edi Manushit dhe Meri Shehut?

Astrologia Meri Shehu njihet për parashikimet e saj nga ana astrologjike. Së fundmi, astrologia është shpeshherë e ftuar nëpër studio televizive për të bërë...

Antonela nuk i ndahet televizionit, kthehet me një projekt të ri

Antonela Berishaj u bë e njohur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes së saj në emisionin “Për’puthen”. Ajo nuk arriti të dalë e përputhur nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img