- Advertisement -spot_img

TAG

Topless

Ulet numri i plazhisteve ‘topless’ prej frikës së publikimit në rrjet

Numri i grave franceze që bëjnë banjo dielli pa rrobabanjo të sipërme ka shënuar më të ultën e 40 viteve të fundit, sipas një...

Çfarë po ndodh me Instagramin e Britney Spears? Fansat fillojnë të shqetësohen

Një situatë e çuditshme po ndodh në faqen e Britney Spears në Instagram ndërsa fotoja e saj (duke qenë topless), vazhdimisht po hiqet dhe...

Agnesa Vuthaj pozon për herë të parë topless

Ish-Miss-i Shqipërisë, Agnesa Vuthaj, vazhdon të mbetet një nga personazhet më të admiruara nga publiku. Ndonëse vitet ikin, ajo numëron rreth 200 mijë ndjekës në rrjetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img