- Advertisement -spot_img

TAG

Torre Annunziaten

E goditi me thikë dhe me krikun e makinës,ja arsyeja e konfliktit mes fqinjëve

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e së hënës Torre Annunziatën, në Napoli të Italisë, ku një 61 vjeçar është masakruar vetëm për vendin...

Latest news

- Advertisement -spot_img