- Advertisement -spot_img

TAG

trafikim armesh

(Emrat) Arrestohen 3 persona për trafikim armësh gjatë shkëmbimit

Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona për trafikim të armëve të zjarrit dhe mbajtjes së tyre pa leje. Abcnews.al mëson se në pranga kanë...

Kosovë/ Arrestohen shqiptarët, që transportonin armë pa leje

Policia e Kosovës ka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë, të cilët janë kapur duke transportuar armë pa leje. Sipas njoftimit të policisë në pikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img