- Advertisement -spot_img

TAG

tregtaret

Elbasan/ Tregu industrial, bizneset drejt mbylljes së qepenave

Tregu industrial në Elbasan po shkon drejt falimentimit. Janë të shumta bizneset që kanë ulur qepenat. Të revoltuar tregtarët bëjnë përgjegjës pandeminë,politikën shqiptare dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img