- Advertisement -spot_img

TAG

tregu elektrik

Shembja e banesave/ Banorët: Nuk na kanë njoftuar dhe nuk kemi marrë dëmshpërblim

  Mëngjesin e ditës së sotme, përfaqësues të IKMT dhe forcat policore të Tiranës janë mbledhur për të lëvizur nga rruga objektet në mënyrë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img