- Advertisement -spot_img

TAG

UNICEF

UNICEF thirrje ndaj BE dhe G7: Shpërndani vaksina falas për vendet e varfra

  Agjencia për Fëmijë e Kombeve të Bashkuara UNICEF ka kërkuar nga Grupi i shtatë vendeve më të industrializuara të botës, i njohur si G7,...

Ambasadorja Kim në maternitetin ‘Koço Gliozheni’ : Krah për krah do ta kalojmë edhe këtë

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, e shoqëruar nga zëvendës Ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacollit dhe drejtori i UNICEF-it në Shqipëri, Roberto De Bernardi,...

Me 10 vota pro dhe 1 kundër (Nurihan Seiti), KLP shkarkon nga detyra prokurorin e Krujes.

  “Kujdesi na mbron” është fushata sensibilizuese e UNICEF, e cila synon ndërgjegjësimin e fëmijëve për tu mbroijtur nga Covid- 19. Në bashkëpunim me Bashkinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img