- Advertisement -spot_img

TAG

Ursula Gacek

I priti në takim në selinë e LSI-së. Çfarë i dorëzon Kryemadhi përfaqësuesve të OSBE-ODIHR

  Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka dorëzuar “dosjen e zezë” të 25 prillit delegacionit të vëzhguesve të OSBE-ODIHR. Sot delegacioni me në krye shefen,...

Pa shtrëngim duarsh në fund, përfundon takimi i shefes së OSBE-së me Ramën

Ka përfunduar, pas rreth një orë e 10 minuta, takimi i kryeministrit Rama me shefen e misionit të OSBE-ODHIR në Shqipëri, Ursula Gacek. Takim ky...

Shefja e misionit të OSBE-ODHIR shkon në selinë e Partisë Socialiste për të takuar Kryeministrin Rama

Shefja e misionit të OSBE-ODHIR, Ursula Gacek, ka shkuar para pak minutash në selinë e Partisë Socialiste, ku dhe po zhvillon një takim me...

Luigi Soreca takim virtual me përfaqësues të PE

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka postuar në tëitter për takimin e mbajtur me disa prej përfaqësuesve të parlamentit Europian për...

Latest news

- Advertisement -spot_img