- Advertisement -spot_img

TAG

vajze nene shtatzani covid

U bë dhe shpirti mamit engjëll…Ndërroi jetë në muajin e pestë të shtatëzanisë, nëna e 28-vjeçares rrëqeth me fjalët

Vdekja e parakohsme e 28-vjeçares shtatzënë, e shtruar prej disa ditësh në spitalin COVID1, ka tronditur jo vetëm familjarët, por gjithë opinionin publik në...

Latest news

- Advertisement -spot_img