- Advertisement -spot_img

TAG

vaksina anti Covid-19

Vaksinat anti Covid/ SHBA do t’i dërgojë 4 milion doza Kanadasë dhe Meksikës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të japin katër milion doza të vaksinës AstraZeneca për fqinjët e saj, Kanadanë dhe Meksikën, sipas Shtëpisë së...

Shqipëria do të përfitojë/ Oxford :”Tashmë mund të ruhet vaksina në frigorifer normal.”

Gjatë eksperimenteve të realizuara rreth efekshmërisë së vaksinës “anti Covid”, u panë dy regjime të ndryshme se si trupat përgjigjeshin. Sipas shkencëtarëve, ...

Latest news

- Advertisement -spot_img