- Advertisement -spot_img

TAG

vaksinim

COVID19/ Situatë alarmante: 1054 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 7,256 testime, 1054 raste të reja, 3 humbje jete dhe 469 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

COVID19/ 486 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe njerëzit e afërt dhe për të frenuar...

COVID19/ 2 humbje jete dhe 768 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e reja të ecurisë së COVID-19 në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 768 raste...

Raportohen 1139 pacientë me Covid-19 të shtruar në spitalet e Kosovës

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar (SHSKUK) tha më 29 gusht se në spitalet dhe klinikat ku trajtohen pacientët me koronavirus janë të shtrirë 1.237...

COVID19/ 921 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe njerëzit e afërt dhe për të frenuar...

COVID19/ 888 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe njerëzit e afërt dhe për të frenuar...

Harry Styles i vendos kusht fansave që duan të jenë pjesë e turneut të tij

Harry Styles ka zbuluar se fansat që duan të marrin pjesë në turneun e tij në SHBA do të duhet të japin prova se...

Shifra të frikshme/ Numri i rasteve me Covid-19 në Afrikë arrin 7.7 milionë

Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirusi ka shkuar në rreth 7,7 milionë në Afrikë. Ndërkaq, numri i viktimave në të gjithë kontinentin ka arritur...

COVID19 në Kosovë/ 18 humbje jete dhe 2295 raste të reja

Situatë e jashtëzakonshme: 18 të vdekur nga COVID-19 brenda 24 orëve në Kosovë Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe  18 viktima nga...

Ndërron jetë prezantuesja e njohur e BBC pasi u vaksinua

Prezantuesja e BBC -së, Lisa Shaw, 44 vjeç vdiq për shkak të komplikimeve nga vaksina AstraZeneca, përfundoi sot një mjeke ligjore në atë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img