- Advertisement -spot_img

TAG

vaksinim

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 22 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 22 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë, nga 4078...

Urdhri për vaksinimin e detyrueshëm të mësuesve, reagon Drejtoria e Arsimit Parauniversitar

Drejtoria e Përgjithshme e Arsimit Parauniversitar ka reaguar pas mesazhit që ZVA i ka dërguar drejtuesve të institucioneve arsimore në të gjithë vendin, lidhur...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 31 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 2377 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 31 qytetarë, në këto bashki:...

COVID19/ 34 të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi...

COVID19/ 23 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ju rikujton të gjithë qytetarëve rëndësinë e zbatimit me përpikmëri të rregullave për parandalimin e COVID19 dhe apelon të mos neglizhoni...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2980 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 8 qytetarë, në këto bashki: 4 raste...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 13 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se përhapja e variantit Delta në shtetet e rajonit dhe më gjerë, ka vendosur në alert të...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2,907 testime, nga të cilat ka rezultuar pozitiv me Covid19 shtatë qytetarë në këto bashki: 3 raste...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 2 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3036 testime, 5 të shëruar dhe 8 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img