- Advertisement -spot_img

TAG

Vali Lila

Mjekja Vali Lila në intubim, kërkohet plazmë me antikorpe

Sot një lajm i trishtë erdhi nga një spital i Stambollit, ku mjeku i nderuar Gerond Husi ishte shtruar pas infektimit me Covid, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img