- Advertisement -spot_img

TAG

Vangjel Tavo

Vangjel Tavo fton Çuçin në debat : Të pres në përballje! Ku dhe kur të duash!

Kandidati për deputet i LSI-së në Gjirokastër Vangjel Tavo, i ka bërë thirrje për debat të hapur publik kandidatit të Partisë Socialiste, Bledi Çuçi. Nëpërmjet...

Pas Nasip Naços edhe Vangjel Tavo i LSI, bashkohet me Ramën”, vjen reagimi i politikanit

Ditët e fundit mediat pranë qeverisë kanë nisur një fushatë të fortë me lajme, sipas të cilave mjaft eksponentë të lartë të Lëvizjes Socialiste...

Latest news

- Advertisement -spot_img