- Advertisement -spot_img

TAG

vau dejes

Banorët e Vaut të Dejës ngrihen në protestë: I bëjmë thirrje prokurorisë të hetojë tenderin e pastrimit

  Banorët e Vaut të Dejës zhvilluan paraditen e sotme një protestë në lidhje me taksën e pastrimit. Ata e cilësuan vjedhje dhe grabitje tenderin prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img