- Advertisement -spot_img

TAG

video

I rraskapitur dhe me sytë që i mbyllen herë pas here, video-ja e Erdogan bëhet virale

Disa pamje të Erdogan, ku shihet në gjendje të lodhur fizike i pamundur të flasë dhe të mbajë sytë hapur, është shpërndarë masivisht në...

(VIDEO) Momenti tronditës kur gruaja shpëtohet nga ‘lufta’ me ujin

Provinca e Kinës qendrore, Henan është goditur nga reshje të mëdha shiu dhe përmbytje, me kryeqytetin, Zhengzhou, më të goditur, me meteorologët që thonë...

Burri godet 47 herë me thikë bashkëshorten e tij dhe filmon të gjithë ngjarjen

Në gjyqin e autorit së vrasjes makabre të Nicole Porciello u luajt video e momenteve të saj të fundit teksa luftonte për jetën dhe...

(Video) Shoferi i zë kokën me derë, polici kap drejtuesin e mjetit prej fyti

Një video ku shihet një polic dhe një shofer kamioni teksa zihen është bërë virale në media sociale. Pamjet janë filmuar nga kalimtarët e...

U kap duke u puthur plot pasion me këshilltaren e tij, ministri jep dorëheqjen

Ministri britanik i shëndetësisë Matt Hancock ka njoftuar pak më parë dorëheqjen, pasi siç pritej nuk mundi t’i rezistonte skandalit të aferës intime me...

(Video) Çudira në lartësi! Vajza heq papritur të brendshmet në avion dhe…

Me përfundimin e pandemisë duket se njerëzit kanë harruar si të sillen.Joevetëm në tokë, por edhe në ajër ndodhin çudira nga më të ndryshmet,...

Ndodh edhe kështu/ Videoja kthehet virale në rrjet, Rihanna nuk lejohet të hyjë në lokal

Në një video që po qarkullon në internet, këngëtarja e famshme dhe i dashuri i saj u panë duke u përpjekur të futeshin në...

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek publikojnë videon tunduese në shtrat

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ata shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë...

(Video) Romë: Turistja zhvishet nudo dhe futet të lahet në shatërvan

Temperaturat e larta duket se kanë ndikuar tek qytetarët në një mënyrë aspak të zakontë. Një turiste e cila nuk e përballonte dot vapën e...

18-vjeçarja që filmoi vrasjen e George Floyd fiton çmimin special

Minneapolis Star Tribune fitoi Çmimin Pulitzer për transmetimin e lajmeve në lidhje me vrasjen e afro-amerikanit George Floyd një vit më parë, ndërsa agjencia...

Latest news

- Advertisement -spot_img