- Advertisement -spot_img

TAG

Vlashent Sala

Vlashent Sala flet për lidhjen speciale me Dojnën : Ka një zemër që nuk e tregon shpesh

Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku. Që pas deklarimit se janë në një lidhje, ata kanë postuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img