- Advertisement -spot_img

TAG

Vlashenti

Dojna Mema s’lëviz nga shtëpia e mamit pa i plotësuar Vlashenti këtë kusht

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë padyshim një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë. Dyshja shpeshherë publikojnë në rrjete sociale detaje...

Latest news

- Advertisement -spot_img