- Advertisement -spot_img

TAG

VRASJA E XHUVANIT

Vrasja e Xhuvanit, SHÇBA nis procedimin penal për zv/drejtorët Albert Nushi e Niko Palla

  Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur zyrtarisht procedim penal mbi dy zëvendësdrejtorët e policisë në Elbasan Albert Nushi dhe Niko Palla...

Ngjarja e rëndë e Elbasanit, VOA nxjerr deklaratën e policisë dhe prokurorisë

  Në Shqipëri deklaratat e policisë dhe Prokurorisë mbi përplasjen e armatosur në Elbasan më 21 Prill, në prag të zgjedhjeve, ku pati një të...

“Ja si mbrohet masakra zgjedhore e Elbasanit”, PD përgënjeshtron deklaratën e Ardi Veliut

  Partia demokratike ka reaguar me anë të një videoje të postuar në rrjetin social facebook, ku në përbërje të saj janë deklaratat e drejtorit...

LAJM I FUNDIT/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit, mbërrijnë në Gjykatën e Elbasanit 11 personat e arrestuar, ish-ushatarë dhe komando

Kanë mbërritur në Gjykatën e Elbasanit 11 personat e ndaluar pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit, për shkak të përplasjeve politike mes palëve. Burime bëjnë me...

Vrasja e Xhuvanit si hije mbi votuesit në lagjen “5 Maji” të Elbasanit

Ngjarja e 21 prillit që solli vrasjen e Pjerin Xhuvanit, një politikani lokal, së fundmi mbështetës i Partisë Socialiste dhe plagosjen e katër personave...

Latest news

- Advertisement -spot_img