- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje cift itali

Vrasja e çiftit Pasho në Itali, arrestohet ish-e dashura e djalit të tyre

Arrestohet ish e dashura e djalit të çiftiti shqiptar të masakruar në Itali, Shpëtim dhe Teuta Pasho, në Itali. Mëngjesin e sotëm është arrestuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img