- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje elbasan Trump

Zbulohen detaje të reja nga ekzekutimet mafioze në Elbasan, çfarë kanë kapur kamerat

Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimet mafioze të ndodhura së fundmi në qytetin e Elbasanit. Nuredin Dumani dhe Klevis Kapllanaj dyshohet të jenë...

Latest news

- Advertisement -spot_img