- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje itali

Vrasja e çiftit shqiptar në Itali, shpallet në kërkim ndërkombëtar djali i tyre

Puna për zbardhjen e ngjarjes së rëndë në Itali ku u gjetën trupat e masakruar të çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho vijon në...

Latest news

- Advertisement -spot_img