- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje korce

Vriten me armë zjarri dy vëllezërit Olldashi. (Foto, emrat). Njoftimi i Policisë

Gjendet të pajetë trupat e dy vëllezërve në fshatin Zvirinë të bashkisë Maliq. Bëhet fjalë për shtetasit Andrea dhe Martin Olldashi, 33 dhe 31 vjeç. Sipas...

Vrasja në lokal/ Pas 10 muajsh burg gjykata liron 18-vjeçarin: Fija e flokut nuk i përket atij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në 19 dhjetorin e vitit të kaluar, ku në fshatin Mbroje, mbeti...

Latest news

- Advertisement -spot_img