- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje kucove

Zbardhet dëshmia e autorit të krimit që ekzekutoi me breshëri plumbash në mes të lokalit Ajet Gunelin: I dhash 46 kg mish dhe kujtova...

Zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes së ditës së djeshme në Kuçovë, i cili ekzekutoi me breshëri kallashnikovi 37-vjeçarin Ajet Guneli. Vangjel Polovina ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img