- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje malesi

Policia: Kemi lokalizuar vendin ku ndodhet 25-vjeçarit që vrau dy kushërinjtë

Në foto: I pari nga e majta Daniel Pepaj Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është...

Lajmi fundit/ Gjenden trupat e pajetë të Vilson Çutaj dhe Klemet Pepaj. Në kërkim autori Daniel Pepaj

Pas 3 ditësh kërkime janë gjetur 2 trupat të pajetë nga 3 të zhdukurit në Malësinë e madhe. Dyshohet se trupat e pajete janë Vilson...

Latest news

- Advertisement -spot_img