- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje ne vlore

E rëndë në Vlorë! Çmendet 15 vjeçarja: Kap thikën dhe ia drejton shoqes

Një e mitur në Vlorë ka kërcënuar ditën e sotme bashkëmoshataren e saj. Bëhet me dije se e mitura është vënë nën hetim nga policia....

Latest news

- Advertisement -spot_img