- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje shkoder kanabis

Si Danjel Pepaj vrau dy kushërinjtë, i dha 30 rrënjë kanabisi, më pas i qëlloi nga mbrapa kur po largoheshin, parcelës i vuri flakën

BalkanWeb mëson dinamikën e vrasjes në Vrith të Malësisë së Madhe. Danjel Pepaj i akuzuar nga kushërinjtë e tij për vjedhje kanabisi, i ka...

Si u vranë dhe u gjetën 2 të rinjtë në Shkodër

Pesë ditë nga zhdukja dhe tre nga kërkimet sot u gjetën pajetë në një zonë të thellë të Malësisë së Madhe 2 nga 3...

Latest news

- Advertisement -spot_img