- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje shqiptar itali

Misteri i 40 mijë eurove të zhdukura dhe era e rëndë në shtëpi/ A është djali autor i vrasjes makabre të prindërve. (Faktet hap...

Mbeten ende mister rrethanat e vrasjes dhe copëtimit të trupave të çiftit nga Vlora, të gjetur pak ditë më parë në katër valixhe në...

Detaje tronditëse rreth vrasjes së çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali

  Trupat e pajetë u gjetën në tre valixhe pranë burgut ku djali vuante dënimin për drogë (Telefonata anonime që alarmoi të bijën 5 vite...

Latest news

- Advertisement -spot_img